DEPOLAMA-LOJİSTİK

Depolama

Farklı bölgelerde bulunan depolarımız ile oda kiralama metodu ile eşyalarınızı, arşivlerinizi depoluyoruz.

Eşyalarınızı, arşivlerinizi koymak için gerekli odayı biz size sunuyoruz. Sigortalı güvenli, kameralı depolarımızda gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize depolatabilirsiniz.

Depolamak istediğiniz eşyalarınızın hacimen göre farklı ebatlarda oda seçimi yapabilirsiniz. Oda ebatlarımız küçük oda , standart oda ve büyük oda olmak üzere 3 ebattır.

Alttaki linklerden oda siparişi verebilir, ödemenizi yapabilirsiniz.

Arşiv Dijitalleştirme ve Depolama

Arşiv Dijitalleştirme rapor, form, evrak, yazışma, sözleşme, fatura, faks, film gibi kağıda basılmış her türlü bilginin tarayıcı cihazlarla taranarak sayısallaştırılması (dijitalleştirme) ve bilgisayar sistemlerine istenilen dosya formatında kaydedilmesidir. Dijital arşivleme konusunda PDF dosya biçimi aranabilirlik, küçük dosya boyutları ve dönüştürülebilirlik açısından en çok tercih edilen dosya biçimi olmuştur. Bunun yanında dijital arşivlerin verimli kullanılabilmesi açısından geliştirilen Döküman Yönetim Yazılımları da genellikle pdf dosya biçimini şifreleyerek kullanmaktadır.

Arşiv Depolama hizmetimiz rapor, form, evrak, yazışma, sözleşme, fatura, faks, gibi kağıda basılmış fiziksel materyalin güvenlikli sigortalı depolarımızda saklanması hizmetidir.

evrak-depolama
arsiv-dijitallestirme