HAKKIMIZDA

LUX Anonim Şirketi özel koşullarla Türkiye’den tüm dünyaya yüksek kaliteli ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Aracılıkta uzmanlaşmış firmamız üreticiler ile distribütör ve satıcılar arasında, en verimli ve etkili çözümleri sunar. Verimlilik ve etkinlik, bir iş ilişkisinde tüm tarafların tepki hızı ve karlılığı ile ölçülür.

LUX Anonim Şirketi kimyasal ürünler pazarında geniş ürün yelpazesi ve sektörel çözüm çeşitliliği sayesinde kimyasal ürünler konusunda geniş bir çözüm portföyüne sahiptir.

LUX Anonim Şirketi operasyonlarına Türkiye’ deki tüm dünya tarafından tanınmış markalarla ve şirketlerle başladı. İthalat tarafında özellikle endüstriyel uygulamalarda kullanılan kimyasal ürünler konusunda uzmanlaşarak sektörde ismini kısa sürede duyurmuştur. Müşterilerimizin yeni pazarlara ulaşmasında onlara yardımcı olmak bizim en önemli önceliğimizdir. Pazardaki bilgimizi ve ticari pazarlama yeteneklerimizi iş ortaklarımız için en iyi şekilde kullanıyoruz.

 

LUX Anonim Şirketi  kurum, özel kuruluş ve kişiye özel verilen arşiv depolama, arşiv dijitalleştirme, eşya depolama hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Sigortalı ve güvenlikli depolarında kişiye özel depolama odalarında yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin avantajları şunlardır;

– Üreticiler için ; pazarda olmayan marka yada ürünlerin pazara sunulması
– Perakendeciler için ; ürün yelpazesinde daha çok seçenek ve daha fazla kazanç
– Distribütörler için ; Daha büyük ticaret hacmi ve daha çok kazanç

Ürünlerinizin bizim aracılığımızla yeni pazarlarda görünmesini istiyorsanız lüften bize ulaşın.

Takımımız size yardımcı olmak için her zaman hazır beklemektedir.

BİZE ULAŞIN

info@luxas.com.tr
+90 850 441 55 89